Akcioneru maiņa NewFuels uzjāmumā

NewFuels ar prīku paziņoi, ka atlikušūs 50.04% uzjāmuma daļu īguva Andreas Tserni, kuram jau pīdarāja 49.96% no uzjāmuma daļom. Andreas Tserni, kuram pīdar uzjāmumi Kiprā i AAE, ir sovinīks koģenerācijas stacejai, kas nūdrošina siltumu vīnai no NewFuels granulu dareitovys ļinejom.

Dareitovys pyrmoukais sovinīks, kas pīsadaļie uzjāmuma raisteišonā nu 2011.gada, Clear Energy Holdings SA direktors Greijems Bells soka:

“Mes esam ļūti apmīrinouti ar myusu pādejū 5 godu iņvesticejom leloukijā granulu dareitovā Rēzeknī, Latvejī. Uzjāmuma darbeiba nabyutu tik veiksmeiga bez tymā struoduojūšū dorbinīku paleidzeibys i sneidzeiguma, kurim mes grybom saceit paļdis i nūvālom vysu tū loboukū tuoļokijā darbeibā. Mes esom puorlīcinuoti, ka Andreasa Tserni NewFuels dasabuošona i juo aizdedzeigī plāni atīsmes īlicīņim nūdrūšinuos ituo byuteiguo biznesa napuortrauktu paplateibu i raisteibu.”

Andreasa Tserni komentars:

“Asmu ļūti prīceigs par NewFuels 100% dasabuošonu. Maņ ir ilgtermiņa investiceju plāns kai NewFuels, tai koģenerācijis stacejai i asmu apņēmības pilns turpinout jū raisteibu i paplateibu, lai uzlobuotu kvaļitāti i efektivitāti. Asmu gandareits par sadarbeibu ar Nordea banku Latvejī, kas atbolsta kai NewFuels, tai koģenerācijis staceju. As ar napacīteibu gaidu turpmoukū ekonomiskous raisteibys sadarbeibu ar tū atīsmī.”

Patreiziejais koģenerācijas stacejis volda prīškinīks Romāns Vdovičenko ir īcalts arī par NewFuels volda prīškinīku, nūmainūt Matīsu Paegli. Romāns Vdovičenko komeņtai:

“Asmu cīš gandareits par tū, ka esmu īcalts par NewFuels volda prīškinīku. As zynu, ka NewFuels jau ir augstys kvaļitātis granulu dareituojs, kam jau ir visys golvonous vydtautyiskous akreditacejis, īskaitūt SBP, GGL, EN plus A2. Itūšaļt mes izaverom īspieju dabuot UK BSL i EN plus A1 akreditaceju, par tū, ka muns golvonais snāgs ir nūdrūšinuot turpynouot augstys kvaļitātis granulu dareišonu sovim kļientym. Asmu prīceigs, ka ar myus kūpā struodoj Witolds Dura, kas ir ģenerāldirektors ar 10 godu profesionālu pīredzi granulu tiergā. Jo tehniskou i operatīvuo rāda komanda paļiks namaineiga i, varama ļīta, ka tiks paplateita. Asmu arī cīš gandareits, ka myus izadevous pourlīcinout pyrmuokuo uzjāmuma direktoru Greijemu Belu, kas ir bejs itymā uzjāmumā nu pošym to pirmsuokumym, tuoļuokuot dūt atspaidu maņ vydtautyiskous puordūšonys jūmā i dorbā ar kļientym. Itys ir cīš aizdedzeigs laiks mums vysim.”

Ziņas