Akcionāru maiņa NewFuels uzņēmumā

NewFuels ar prieku paziņo, ka atlikušos 50.04% uzņēmuma daļu ieguva Andreas Tserni, kuram jau piederēja 49.96% no uzņēmuma daļām. Andreas Tserni, kuram pieder uzņēmumi Kiprā un AAE, ir īpašnieks koģenerācijas stacijai, kas nodrošina siltumu vienai no NewFuels granulu ražošanas līnijām.

Rūpnīcas iepriekšējais īpašnieks, kas piedalījās uzņēmuma attīstīšanā kopš 2011.gada, Clear Energy Holdings SA direktors Greijems Bells saka:

“Mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu pēdējo 5 gadu investīcijām lielākajā granulu ražotnē Rēzeknē, Latvijā. Uzņēmuma darbība nebūtu tik veiksmīga bez tajā strādājošo darbinieku palīdzības un centības, kuriem mēs vēlamies pateikties un novēlam visu to labāko turpmākajā darbībā. Mēs esam pārliecināti, ka Andreasa Tserni NewFuels iegāde un viņa aizraujošie plāni nākotnes ieguldījumiem nodrošinās šī nozīmīgā biznesa nepārtrauktu paplašināšanos un attīstību.”

Andreasa Tserni komentārs:

“Esmu ļoti priecīgs par NewFuels 100% iegādi. Man ir ilgtermiņa investīciju plāns gan NewFuels, gan koģenerācijas stacijai un esmu apņēmības pilns turpināt to attīstību un paplašināšanos, lai uzlabotu kvalitāti un efektivitāti. Esmu gandarīts par sadarbību ar Nordea banku Latvijā, kas atbalsta gan NewFuels, gan koģenerācijas staciju. Es ar nepacietību gaidu turpmāko ekonomiskās attīstības sadarbību ar to nākotnē.”

Patreizējais koģenerācijas stacijas valdes priekšsēdētājs Romāns Vdovičenko ir iecelts arī par NewFuels valdes priekšsēdētāju, nomainot Matīsu Paegli. Romāns Vdovičenko komentē:

“Esmu ļoti gandarīts par to, ka esmu iecelts par NewFuels valdes priekšsēdētāju. Es zinu, ka NewFuels jau ir augstas kvalitātes granulu ražotājs, kam jau ir visas galvenās starptautiskās akreditācijas, ieskaitot SBP, GGL, EN plus A2. Šobrīd mēs izskatam iespēju iegūt UK BSL un EN plus A1 akreditāciju, jo mans galvenais mērķis ir nodrošināt turpināt augstas kvalitātes granulu ražošanu saviem klientiem. Esmu priecīgs, ka ar mums kopā strādā Witolds Dura, kas ir ģenerāldirektors ar 10 gadu profesionālu pieredzi granulu tirgū. Viņa tehniskā un operatīvā vadības komanda paliks nemainīga un, iespējams, tiks paplašināta. Esmu arī ļoti gandarīts, ka mums izdevās pārliecināt iepriekšējo uzņēmuma direktoru Greijemu Belu, kas ir bijis šajā uzņēmumā no pašiem tā pirmsākumiem, turpināt atbalstīt mani starptautiskās pārdošanas jomā un darbā ar klientiem. Tas ir ļoti aizraujošs laiks mums visiem.”

Ziņas