Cienījamie darbinieki un sadarbības partneri!

2017.gads uzņēmumiem „NewFuels” RSEZ SIA un „Energy Resources CHP” RSEZ SIA bija vēsturiski nozīmīgs.

Visu darbinieku kopīgā darba rezultātā tika pārspēti vēsturiskie ražošanas rekordi, kā arī saņemtas neskaitāmas balvas, no kurām svarīgākās:

  • „NewFuels” RSEZ SIA uzvara konkursā „Eksporta un inovācijas balva 2017” kategorijā „Eksportspējīgākais komersants”. Kopā ar galveno balvu mēs saņēmām arī sertifikātu konkursa logotipa izmantošanai mārketinga nolūkos.
  • Valsts ieņēmumu dienesta apbalvojums „2016.gada lielākais nodokļu maksātājs Latgales plānošanas reģionā mazo nodokļu maksātāju grupā”, ko saņēma „Energy Resources CHP” RSEZ SIA.
  • Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas jubilejas pasākumā mūsu uzņēmumi ieguva godpilno titulu „Gada uzņēmums” un izcīnīja pirmo vietu šādās kategorijās:
    • „Energy Resources CHP” RSEZ SIA – „Gada ražotājs”, „Lielākais nodokļu maksātājs”, „Sociāli atbildīgākais uzņēmums”
    • „NewFuels” RSEZ SIA – „Gada sadarbības partneris”, „Gada investīcijas”.

Neapšaubāmi, šie apbalvojumi ir visas „NewFuels” RSEZ SIA un „Energy Resources CHP” RSEZ SIA darbinieku komandas, kā arī mūsu sadarbības partneru un akcionāra darba rezultāts.

Man bija liels gods būt uzaicinātam un piedalīties pieņemšanā pie Latvijas Republikas Prezidenta Raimonda Vējoņa par godu Larcijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienai; uzņēmuma pārstāvji piedalījās konkursa „Eksporta un inovācijas balva 2017” uzvarētāju apbalvošanas ceremonijā, kas arī notika Prezidenta pilī un šajā brīdī ir augstākais mūsu darba novērtējums.

Vēlos pateikties katram no Jums par produktīvo kopīgo darbu, palīdzību un atbalstu. Esmu pārliecināts, ka 2018.gadā mēs sasniegsim jaunas virsotnes!

No visas sirds apsveicu Jūs Ziemassvētkos un Jaunajā gadā! Novēlu dvēseles mieru, optimismu, ticību saviem spēkiem, tuvu cilvēku atbalstu!

Lai Jūs ieskauj viss labais, komforts un pārticība, bet katra jauna diena lai dāvā pozitīvismu un pārliecību jaunu mērķu sasniegšanai, lai katrs notikums Jūsu dzīvē ir brīnumains, kas dāvā lielisku noskaņojumu!

Mieru ģimenē, dvēselē un neaizmirstamas pozitīvas emocijas!

Ar cieņu,
Roman Vdovychenko
Valdes priekšsēdētājs
NewFuels RSEZ SIA
Energy Resources CHP RSEZ SIA

christmas

Apsveikumi