Par kompāniju

3f11cdfcbd2c2eaf0d54ee2bd8575bb12

242 km attālumā no Rīgas, 685 km attālumā no Maskavas, 450 km attālumā no Sanktpēterburgas un 860 km no Varšavas, divu stratēģiski svarīgu maģistrāļu un dzelzceļa līniju (Rīga-Maskava un Santkpēterburga-Varšava) krustpunktā atrodas Latvijā 7.lielākā pilsēta Rēzekne, kurā ir nodibināta Rēzeknes Speciālā ekonomiskā zona, kurā veiksmīgi darbojas 18 komercsabiedrības.

Kopš 2010.gada

pilsētas industriālajā zonā darbojas “NewFuels” RSEZ SIA – lielākā kokskaidu granulu ražotne Latvijā ar ražošanas kapacitāti virs 270 000 tonnām
gadā.

3 557 179 €

Uzņēmuma pamatkapitālu veido 100% ārvalstu investora ieguldījumi, kas ir vienas no lielākajām tiešajām ārzemju investīcijām Latgalē.

“NewFuels” RSEZ SIA

savu darbību veic atbilstoši augstākajām industrijas prasībām un ir saņēmis visus nepieciešamos kvalitātes sertifikātus – SBP (Sustainable Biomass Program), ENplus A.

2015.gadā

tika veikta vērienīga ekspansija dubultojot ražotnes jaudu, kā arī nodrošinot iespēju, ka “NewFuels” RSEZ SIA ir spējīgs ražot gan industriālo, gan mājsaimniecības granulu.

Uzņēmuma mērķis ir ražot ekoloģiski tīru un ekonomiski izdevīgu enerģijas avotu, ražošanā izmantojot mežrūpniecības atlikumus.

Ražošanas iekārtas ir iegādātas no labākajiem sava profila iekārtu piegādātājiem:

group 2020 2

Šķeldotājs


42 tonnas smagais šķeldotājs CBI Magnum Force iegādāts no „Continental Biomass Industries, Inc.” (ASV). To darbina 800KW elektrodzinējs un tā jauda ir līdz 300m3/h šķeldas.

3434 2

Fleikeri
«B.Maier»


Fleikeru piegādātājs ir “Maier” (Vācija). To kopējā jauda nodrošina visai ražotnei nepieciešamās izejvielas kvalitatīvu sagatavošanu.

lentochnaya sushilka 3 1

Lentveida
žāvētava


Turpat 100 m garās lentveida žāvētavas piegādātājs ir “Swiss Combi” (Šveice). Tās jauda ir līdz 14 t/h izžāvēta materiāla.

group 2021

SIA «Energy Resources CHP» RSEZ


Siltumu nodrošina saistītā uzņēmuma “Energy Resources CHP” RSEZ SIA biomasas koģenerācijas stacija, kura uzsāka darbu komerciālajā režīmā 2015.gada 4.augustā.

rotornaya sushilka 1 1

Rotora
žāvētava


Rotora žāvētava nāk no „Vandenbroek International” (Nīderlande) un tās jauda ir līdz 17t/h izžāvētā materiāla.

konveer pst 1 1

PST
konveijeri


Galveno ražošanas aprīkojumu savā starpā savieno PST konveijeri.

mg 6029 1

“NewFuels” RSEZ SIA strādā LIEBHERR frontālie iekrāvēji un hidromanipulatori, materiālu pārvietošanai tiek izmantots kravas automobilis SCANIA.
Gatavās koksnes granulas tiek uzkrātas silosos un tālāk transportētas uz ostām izmantojot dzelzceļa pakalpojumus.

Līdz 33 tonnām granulu stundā.

Kopējā rūpnīcas granulu
ražošanas jauda

awards 2017

“NewFuels” RSEZ SIA izcīnīja godpilno pirmo vietu konkursā “Eksporta un inovācijas balva 2017” nominācijā Latvijas “Eksportspējīgākais komersants” 2017.gadā! Kopā ar galveno balvu mēs saņēmām arī sertifikātu par konkursa logotipa izmantošanu mārketinga nolūkos.

Rūpnīca atbilst visaugstākajām drošības prasībām: uzņēmumā ir uzstādīts tāds aprīkojums kā FIREFLY (dzirksteļu noteikšana un dzēšana) un BUTTNER (ugunsdrošības sistēma).

Balvas un sertifikāti

Balvas

Sertifikāti

Redzēt visu