Mūsu sportista piedalīšanos Lietuvas čempionātā pauerliftingā

Aprīlis 23, 2023

No 2023. gada 20. līdz 22. aprīlim Edgars Ratnieks, koģenerācijas stacijas “Energy Resources CHP” RSEZ SIA operators, piedalījās Lietuvas čempionātā powerliftingā (spēka trīscīņa).

Pēc pāris gadu pauzes, COVID aizlieguma dēļ, viņš atgriezās lielajā sportā.

Starts bija diezgan veiksmīgs – 1.vieta sava svara kategorijā, ar rezultātu 760 kg disciplīnu summā.

Absolūtajā vērtējumā starp visām svara kategorijām Edgars Ratnieks izcīnīja augsto 3.vietu.

Mēs sveicam Edgaru un vēlam viņam veiksmi turpmākajā karjerā!

lietuva edgars 2023 04

Sociālā dzīve

“Ielūdz Rēzekne”

Augusts 7, 2022

Šogad no 05. – 07. augustam norisinājās Rēzeknes pilsētas svētki, kura ietvaros notika tradicionālais organizāciju un iestāžu svētku gājiens “Ielūdz Rēzekne”. “NewFuels” RSEZ SIA un “Energy Resources CHP” RSEZ SIA šogad gājienā piedalījās apvienotajā Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas komandā, kas tika izveidota par godu RSEZ 25 gadu jubilejai. Jauki, ka mūsu uzņēmumu darbinieku skaitu kuplināja arī viņu ģimenes. Prieks par kopā būšanu un tiksimies nākamajā gadā!

2022 08 06

Sociālā dzīve

Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes volejbola komandas treniņnometne

Septembris 9, 2021

“NewFuels” RSEZ SIA ar lielāko prieku atbalsta jaunos talantus, tādēļ arī šīs vasaras izskaņā bijām pagodināti piedalīties Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes (RVS/LU) sieviešu volejbola komandas treniņnometnes organizēšanā.
 
RVS/LU komanda jau augusta sākumā uzsāka gatavošanos jaunajai sezonai, fizisko bāzi nostiprinot Rīgā, taču pagājušajā nedēļā, no 23. līdz 29. augustam, aizvadīja treniņnometni Olimpiskā centra Rēzeknē (OCR) sporta bāzē, noslīpējot tehnisko meistarību. Šis komandai bija noslēdzošais posms, gatavojoties jaunajai volejbola sezonai, kurā paredzēts startēt visās augstākā līmeņa Latvijas sacensībās, kā arī Baltijas Volejbola līgā un CEV Izaicinājuma kausā.

Šobrīd Rīgas Volejbola skolā strādā 22 profesionālās ievirzes un 3 interešu izglītības treneri, pie kuriem trenējas 639 audzēkņi. Treniņi notiek dažādos Rīgas rajonos gan meitenēm, gan zēniem. Visi audzēkņi regulāri piedalās dažāda līmeņa sacensībās gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

RVS/LU komanda ir veidota no talantīgākajām visu treneru audzēknēm, veidojot Rīgas Volejbola skolas izlasi. 2020. gada septembrī tika noslēgta sadarbība ar Latvijas Universitāti, tāpēc komandai pievienojās arī talantīgākās LU komandas spēlētājas. Pirms pāris gadiem komanda sāka startēt no pašas apakšas – piedalījās Entuziastu Volejbola līgā. Ar katru gadu sniegums uzlabojās un tika izvirzīti arvien jauni, ambiciozāki mērķi. Pēdējo gadu laikā komanda ir izcīnījusi uzvaras gan Latvijas čempionātā volejbolā, gan Latvijas Kausā volejbolā, gan arī uzvarēja Baltijas līgas sacensībās volejbolā.
 
Rīgas Volejbola skola vairākas reizes ir atzīta par Latvijas labāko sporta skolu, kura realizē volejbola programmu, Latvijas Volejbola federācijas rīkotajā konkursā, tāpat vairāki treneri atzīti gan par labākajiem zēnu, gan meiteņu, gan labākajiem jaunajiem treneriem. Komandas galvenais treneris ir Andrejs Odinokovs, bet viņa asistents – Pāvels Seļivanovs. Andrejs ir salīdzinoši jauns treneris, ar lielu entuziasmu, vēlmi apgūt visu jauno un to nodot arī komandai, savukārt Pāvels ir volejbola leģenda, viņš kā spēlētājs izcīnījis visas augstākā līmeņa trofejas pasaulē – Olimpiskais čempions, Pasaules un Eiropas čempions.

Treniņnometnes noslēgumā notika draudzības spēles ar Igaunijas komandu – Audentas SG. Šī ir komanda, kurā pulcētas visas jaunās, talantīgās Igaunijas volejbolistes, kuras ikdienā dzīvo un trenējās kopā – sporta internātā. Abās noslēguma spēlēs uzvarēja RVS/LU volejbola komanda (sestdien – 3:1, svētdien -3:2).
 
Sirsnīgi sveicam komandu ar uzvaru un novēlam arī turpmākus panākumus jaunajā sezonā!
 
Tāpat vēlamies pateikties par atsaucību treniņnometnes rīkošanā Rēzeknes pilsētas domei, Olimpiskajam centram Rēzekne, viesnīcai “Restart”, kā arī AS “Rēzeknes dzirnavnieks”, SIA “Latgalija” un SIA “Ceļi un tilti”, ar kuru sniegto atbalstu treniņnometni izdevās noorganizēt par brīnišķīgu un neaizmirstamu notikumu.

Sociālā dzīve

Atbalsts perspektīvai volejbola komandai

Decembris 4, 2020

Esam patiesi priecīgi un gandarīti par iespēju šogad atbalstīt jaunos volejbola talantus no Rīgas volejbola skolas RVS/LU komandas.

Rīgas Volejbola skola ir dibināta 1971. gadā. Šobrīd skolā strādā 22 treneri, kas trenē gan pludmales, gan klasisko volejbolu. Nodarbības notiek visos Rīgas rajonos, tajās volejbola prasmes apgūst vairāk kā 500 audzēkņi.

RVS/LU komanda ir veidota no talantīgākajām visu treneru audzēknēm, veidojot Rīgas Volejbola skolas izlasi. 2020. gada septembrī tika noslēgta sadarbība ar Latvijas Universitāti, tāpēc komandai pievienojās arī talantīgākās LU komandas spēlētājas. Pirms 5 gadiem komanda sāka startēt no pašas apkašas – piedalījās Entuziastu Volejbola līgā. Ar katru gadu sniegums uzlabojās un tika izvirzīti arvien jauni, ambiciozāki mērķi. 2019./2020. gada sezonā komanda izcīnīja uzvaru gan Latvijas čempionātā volejbolā, gan Latvijas Kausā volejbolā, gan uzvarēja Baltijas līgas sacensībās volejbolā. Visi šie panākumi tika izcīnīti neskatoties uz to, ka lielākā daļa komandas vēl nebija sasniegusi 18 gadu vecumu.  Gan iepriekšējā, gan šajā sezonā RVS/LU bija vienīgā Latvijas komanda (gan sieviešu, gan vīriešu), kas startēja prestižajā CEV Izaicinājuma kausā volejbolā.

Komandas galvenais treneris ir Andrejs Odinokovs, bet trenera asistents – Pāvels Seļivanovs.

Novēlam komandai veiksmi, arvien jaunus sasniegumus un uzvaras!

Sociālā dzīve

Olimpiskā centra Rēzekne atklāšana

Septembris 19, 2020

Mēs piekrītam teicienam “veselā miesā – vesels gars” un uzskatām, ka fiziskās aktivitātes labvēlīgi ietekmē cilvēku kopējo veselības stāvokli un dzīves kvalitāti, tādēļ ar lielāko prieku atbalstām Olimpiskā centra Rēzekne multifunkcionālās halles atklāšanu.

Bijām pagodināti par uzaicinājumu piedalīties Olimpiskā centra Rēzekne arēnas atklāšanas pasākumā, kas norisinājās 2020.gada 19. septembrī.

Pasākums sākās ar svinīgajām uzrunām, kad klātesošos sveica Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Žoržs Tikmers un citi.

Olimpiskais centrs Rēzekne jebkuram apmeklētājam sniedz iespēju pievērsties veselīgam dzīvesveidam un rada platformu, kurā pilnveidoties, lietderīgi pavadīt brīvo laiku un atpūsties. 

Jaunatklātā daudzfunkcionālā sporta zāles galveno ēku veido zāle ar tribīnēm (620 vietas), kā arī ledus arēna ar tribīnēm (529 vietas).

Novēlam Olimpiskajam centram neapstāties pie sasniegtā un turpināt attīstīties, lai priekšā vēl jauni projekti, lieliski sasniegumi un neaizmirstami pasākumi!

Sociālā dzīve

Ardievas vasarai!

Septembris 4, 2020

29. – 30.08. apvienotā “NewFuels” RSEZ SIA un “Energy Resources CHP” RSEZ SIA komanda ar nosaukumu “DavaiGribi” piedalījās laivošanā pa Dubnu. Divās dienās komanda 8 cilvēku sastāvā pievarēja 32 km garu distanci! Šis pasākums vēl ciešāk saliedēja jau tā draudzīgo kolektīvu, stiprināja garu un uzlaboja katra dalībnieka omu. Pateicamies uzņēmumu vadībai par atbalstu un ceram, ka līdzīgi pasākumi nākotnē kļūs par labu tradīciju!

Sociālā dzīve

Sprīdīša vārda dienas izcīņa

Augusts 31, 2020

23.08.2020. dabas parkā Tērvete notika sacensības “Sprīdīša vārda dienas izcīņa” svaru stieņa vilkmē no zemes un stieņa spiešanā guļus. Par uzvaru sacensībās cīnījās spēkavīri no visām trim Baltijas valstīm. Godalgoto sportistu vidū bija arī koģenerācijas stacijas “Energy Resources CHP” RSEZ SIA operators Edgars Ratnieks, kurš ar rezultātu 220 kg ieguva absolūto 3.vietu stieņa spiešanā guļus! Vilkmē no zemes viņš ieguva godpilno 4.vietu ar rezultātu 315 kg. Pēc paša Edgara teiktā, diemžēl, vecās traumas par sevi lika manīt, tamdēļ viņš nevarēja sagatavoties sacensībām tik labi, kā būtu gribējies.

Edgars pateicas uzņēmuma vadībai par morālo un materiālo atbalstu, kas ļauj viņam attīstīties, kļūt vēl spēcīgākam un pārstāvēt savu valsti un mūsu uzņēmumu dažādās, tajā skaitā arī starptautiskās, sacensībās. Mēs no savas puses esam ļoti priecīgi par Edgara sasniegumiem un novēlam viņam neapstāties savā ceļā uz panākumiem!

Sociālā dzīve

Austrumeiropas čempionāts pauerliftingā

Novembris 1, 2018

No 19. – 21.oktobrī Sankt-Pēterbugā norisinājās Austrumeiropas čempionāts pauerliftingā, kurā piedalījās Edgars Ratnieks, “Energy Resources CHP” RSEZ SIA operators. Neskatoties uz traumu, viņš izcīnīja 2 zelta medaļas ar rezultātu 215 kg stieņa spiešanā guļus un 315 kg vilkmē!

Mēs novēlam Edgaram visdrīzāko atveseļošanos un jau tā augsto rezultātu uzlabošanu!

spb chve wrpf 2018 isf

Sociālā dzīve

Pasaules čempionāts pauerliftingā

Oktobris 19, 2018

No 2018.gada 4. līdz 7.oktobrim Edgars Ratnieks, koģenerācijas stacijas “Energy Resources CHP” RSEZ SIA operators, piedalījās Pasaules čempionātā pauerliftingā Maskavā. Svara kategorijā 110 kg viņš piedalījās 3 disciplīnās: Spēka divcīņa, svaru stieņa spiešana guļus un vilkme no zemes.

Absolūtajā vērtējumā starp visām svara kategorijām Edgars Ratnieks izcīnīja augsto 3.vietu ar šādiem rezultātiem: vilkme no zemes – 320 kg, svaru stieņa spiešana guļus – 220 kg!

Pats Edgars atzīst: “Konkurence bija ļoti spēcīga, Čempionātā piedalījās ļoti daudz sportistu no dažādām valstīm. Es izcīnīju 4 medaļas. Cenšos ar godu pārstāvēt mūsu valsti un uzņēmumu, kurā es strādāju. Vēlos izteikt lielu pateicību Valdes priekšsēdētājam Roman Vdovychenko par sniegto atbalstu un iespēju pilnveidoties un sasniegt savus mērķus!”

Mēs sveicam Edgaru un vēlam viņam veiksmi turpmākajā karjerā!

Sociālā dzīve

29. Reģionālā EYP Latvija sesija

Augusts 3, 2018

Ar “NewFuels” RSEZ SIA finansiālu atbalstu 2018.gada jūlijā notika Eiropas jauniešu parlamenta (EYP) 29. Reģionālā sesija Piņķi’18. Šogad sesijā piedalījās vairāk nekā 130 jauniešu no vairāk nekā 15 valstīm un tā bija visstarptautiskākā no EYP sesijām šogad.

Piņķi’18 laikā notika trīs galvenie pasākumi:

Komandas saliedēšana, kas ir ļoti svarīga konferences daļa, un nosaka, cik labi komandas dalībnieki spēs sadarboties savā starpā. Salīdzinoši īsās sesijas dēļ un tādēļ, ka dalībnieki viens otru nepazīst, ir svarīgi, lai viņi iepazītos pēc iespējas ātrāk un varētu diskutēt par izvirzīto problēmu un atrast tai radošu risinājumu.

Komitejas darbs bija konferences daļa, kuras laikā dalībnieki centās detalizēti izprast problēmu un atrast tās iespējamu risinājumu. Tas bija rūpīgs darbs, kur svarīga bija ikviena dalībnieka piedalīšanās. Pirms konferences tika ieteikts veikt problēmas pētījumu, kurš tika paplašināts Komitejas darba laikā. Šis pētījums ir viens no svarīgākajiem Komitejas darba uzdevumiem, tāpat kā diskusijas un piedāvāto risinājumu novērtēšana.

Un, visbeidzot, Ģenerālā asambleja, kuras laikā komitejas prezentēja savus problēmas risinājumus un atbildēja uz citu komiteju dalībnieku jautājumiem. Tas deva iespēju visiem dalībniekiem padziļināti saprast problēmas būtību un kritiski novērtēt citu cilvēku darbu.

Piņķi’18 laikā notika arī tik jauks pasākums kā TechTalks. Šī diskusija ļāva dalībniekiem parunāt par inovatīvās Eiropas nākotni un paplašināt savu paziņu loku ar IT ekspertiem.

Sociālā dzīve

Pirmais Eiropas korporatīvā futbola kausa etaps

Maijs 18, 2018

Turpinot tradīciju atbalstīt sporta kustību Latvijā, “NewFuels” RSEZ SIA un “Energy Resources CHP” RSEZ SIA kārtējo reizi ir snieguši finansiālu atbalstu nu jau Eiropas līmeņa futbola pasākumam.

Sestdien, 2018.gada 5.maijā, notika pirmais Eiropas korporatīvā futbola kausa etaps. Turnīrā piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Krievijas un Baltkrievijas.

Par aktīvu ieguldījumu un izcilu organizāciju vēlamies pateikties apsardzes uzņēmuma “STRONG” vadītājam un “Latvijas korporatīvās sporta turnīru asociācijas” prezidentam Sergejam Ščegoļevam.

Ar prieku arī turpmāk aktīvi piedalīsimies sporta attīstībā un veicināsim tā izplatīšanos kā uzņēmējdarbības vidē, tā arī ārpus tās!

180518 football

Sociālā dzīve

Eiropas čempionāts pauerliftingā

Maijs 15, 2018

No 2018.gada 27. līdz 30.aprīlim Maskavā notika Eiropas čempionāts pauerliftingā, kurā piedalījās Edgars Ratnieks, “Energy Resources CHP” RSEZ SIA operators. Sacensībās piedalījās 2600 sportisti no 19 valstīm. Edgars startēja spēka divcīņā: stieņa spiešana guļus un vilkme no zemes svara kategorijā 110 kg. Stieņa spiešanā guļus viņš izcīnīja labāko sacensību rezultātu – 217,5 kg, vilkmē – 325 kg. Diemžēl, kājas trauma neļāva Edgaram pacelt 335 kg, tādēļ kopvērtējumā ar rezultātu 542.5 kg viņš ieguva 2.vietu un 3.vietu vilkmē.

Edgars Ratnieks saka: “Šīs sacensības bija mans mērķis, uz kuru es tiecos jau vairākus gadus. Ar šo rezultātu es izpildīju Starptautiskā sporta meistara normatīvus. Sacensības bija ļoti augstā līmenī un es esmu ļoti priecīgs, ka varēju tajās piedalīties, pārbaudīt savus spēkus, iepazīties ar sportistiem no citām Eiropas valstīm. Šis čempionāts motivēja mani turpmākajam, un es plānoju atjaunot savus spēkus un veselību, lai sagatavotos Pasaules čempionātam, kas notiks novembrī.

Gribu pateikties Roman Vdovychenko, “Energy Resources CHP” RSEZ SIA Valdes priekšsēdētājam par pastāvīgu morālu un materiālu atbalstu. Ceru arī turpmāk piedalīties sacensībās ar mūsu uzņēmuma vārdu.”

Mēs esam ļoti lepni par Edgara rezultātiem un vēlam viņam neapstāties pie sasniegtā!

Sociālā dzīve

Edgars Ratnieks turpina uzlabot rekordus!

Decembris 28, 2017

Šī gada 9.decembrī Dobelē notika Latvijas atklātais čempionāts spēka trīscīņā.

Par absolūto čempionu svara kategorijā 110 kg kļuva Edgars Ratnieks, kas šajās sacensībās uzlaboja 3 Latvijas rekordus:

 • Stieņa spiešana guļus – 216 kg,
 • Vilkme – 323,5 kg,
 • Trīscīņas kopējais svars – 799,5 kg.

No visas sirds priecājamies par mūsu kolēģa un Latvijas rekordista uzvarām un jaunajiem sasniegumiem sportā. Turēsim īkšķus par Edgara panākumiem arī turpmāk!

Sociālā dzīve

Jauns Latvijas rekords!

Decembris 11, 2017

Par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 99.gadadienai 2017.gada 18.novembrī pirmo reizi valsts vēsturē notika Latvijas atklātais čempionāts spēka divcīņā.

Sacensībās piedalījās ne tikai Latvijas sportisti, bet arī pārstāvji no Lietuvas un Igaunijas.

Smagatlētu kategorijā virs 100 kg mūsu kolēģis Edgars Ratnieks izcīnīja 4.vietu kopvērtējumā, kā arī uzstādīja Latvijas rekordu vilkmē – 310 kg.

Apsveicam Edgaru ar kārtējiem sasniegumiem sportā un lepojamies ar viņa panākumiem!

edgars.ratnieks

Sociālā dzīve

“STRONG KAUSS”

Oktobris 13, 2017

Turpinot tradīciju piedalīties un atbalstīt sporta pasākumus, uzņēmumi “NewFuels” RSEZ SIA un”Energy Resources CHP” RSEZ SIA sponsorēja telpu futbola “STRONG KAUSS” 10.jubilejas turnīru, kas notika Rīgas Olimpiskajā centrā 2017.gada 30.septembrī. Bez Latvijas uzņēmējdarbības pārstāvjiem turnīrā piedalījās arī Baltkrievijas, Krievijas, Igaunijas un Lietuvas komandas.

Rīgas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (RTRK) komanda kapteiņa Roman Vdovychenko vadībā Biznesa līgas 8 komandu konkurencē ieguva 3.godalgoto vietu, saņemot godpilno bronzas medaļu.

Tāpat kā iepriekš, galvenais turnīra organizators sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF), bija apsardzes uzņēmums “STRONG” ar tās vadītāju Sergeju Ščegoļevu, kuram vēlamies izteikt lielu pateicību par lieliski veikto organizatorisko darbu.

Mēs vēlamies pateikties arī RTRK komandas dalībniekiem par kopīgo spēli un apsveikt ar 3.vietu uz goda pjedestāla!

Būsim priecīgi satikties nākamajā turnīrā!

Sociālā dzīve

Atbalsts perspektīvai Rēzeknes telpu futbola komandai

Oktobris 9, 2017

22.septembrī Rīgas Olimpiskajā sporta centrā “ELEKTRUM” ar telpu futbola Latvijas Superkausa 2017 maču telpu futbolā tika atklāta jaunā, 2017.gada telpu futbola sezona.

Sākot ar šo sezonu “NewFuels” RSEZ SIA ir perspektīvas Rēzeknes telpu futbola komandas – “TFK RĒZEKNE” (http://www.rezekne-tfk.lv) – sponsors.

Būsim priecīgi arī turpmāk veicināt šāda līmeņa pasākumus un aicinām darbiniekus atbalstīt “TFK RĒZEKNE” komandu turpmākajos mačos!

Vēlamies izteikt pateicību kluba “TFK RĒZEKNE” dibinātājam un galvenajam trenerim Vitālijam Voskānam par ieguldīto darbu un telpu futbola kustības attīstīšanu Latvijā.

Video (gūtie vārti, mača mirkļi):

http://sportacentrs.com/futzals/22092017-nikars_parspej_rezekni_un_izcina_ltfa_sup

Sportacentrs video (pilns mača ieraksts):

http://sportacentrs.com/futzals/22092017-ltfa_superkauss_telpu_futbola_fk_nikars_t

Komandas mājaslapa oficiālajā kluba vietnē:

http://www.rezekne-tfk.lv/?q=node/627

Sociālā dzīve

Kad darbs un sports iet roku rokā

Oktobris 9, 2017

Maija sākumā Baltkrievijas pilsētā Grodno notika 2. atklātais Baltkrievijas bezekipējuma pauerliftinga federācijas čempionāts.

Sīvā cīņā mūsu darbinieks, koģenerācijas stacijas “Energy Resources CHP” RSEZ SIA operators Edgars Ratnieks, izcīnīja 2.vietu disciplīnā svaru stieņa spiešana guļus, kā arī uzstādīja savu personīgo rekordu – 210 kg, tādējādi izpildot sporta meistara normatīvu.

Jūnijā Edgars piedalījās Daugavpilī notikušajā Latvijas čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus, kur uz goda pjedestāla ieņēma 1.vietu svara kategorijā 105kg. 

Mēs lepojamies ar Edgara sasniegumiem un vēlam uzvaras arī nākotnē!

Sociālā dzīve

NewFuels La Rocca Open

Septembris 14, 2017

Turpinot sporta pasākumu atbalstīšanas tradīciju, šogad mūsu uzņēmumi “NewFuels” RSEZ SIA un “Energy Resources CHP” RSEZ SIA kļuva par ikgadējā tenisa turnīra vīru pāru mača „NewFuels La Rocca Open”, kas notika no 21.-22.jūlijam, titulsponsoru.

Šajā pasākumā piedalījās 22 pāri kategorijā Profesionālis+Amatieris.

Goda viesis – precīzāk, viese – bija pati „Rolland-Garros 2017” uzvarētāja rīdziniece Aļona Ostapenko, kura personīgi pasniedza balvas čempioniem un medaļniekiem.

Turnīra organizatori izteica dziļu pateicību valdes priekšsēdētājam Roman Vdovychenko un mūsu uzņēmumiem “NewFuels” RSEZ SIA un “Energy Resources CHP” RSEZ SIA: „bez kuriem turnīrs nesasniegtu tik augstu līmeni, kādā ir pacēlies tagad!”, uzsvēra turnīra organizētāji Jevgeņija Sotikova personā.

NewFuels La Rocca

Sociālā dzīve

Airēšanas svētki „Nāc un airē!”

Septembris 14, 2017

„Nāc un airē!” – ar šādu devīzi Rīgas kanālā jau 14.reizi notika airēšanas sporta svētki, ko organizēja sporta klubs „Brāļi Klementjevi”. Simtiem cilvēku pulcējās pie Nacionālās operas ēkas, lai izmēģinātu savus spēkus šajās sarežģītajās un neparastajās sacensībās.

Sacensības notika smailīšu, kanoe un 12-vietīgu laivu Voyager  150 un 200 m distancēs. Meistarsacīkstēs piedalījās vairāki desmiti dalībnieku komandu. Rīgas Tirdzniecības un Rūpniecības kameras komanda, kurā piedalījās valdes priekšsēdētājs Roman Vdovychenko un valdes priekšsēdētāja vietnieks Orest Benko, iekļuva labāko pieciniekā!

Aktīvi piedaloties šādos sporta pasākumos mēs veicam ieguldījumus sporta vidē un veselīgā dzīvesveidā!

Sociālā dzīve

Rēzeknes svētku gājiens 2017

Augusts 10, 2017

Within the city festival of Rezekne, a march of companies, unions, institutions and collectives, which has already become a tradition, took place on 5th August, 2017 in Rezekne. The theme of the march this year was “Movie Mystery”. Companies “NewFuels” RSEZ SIA and “Energy Resources CHP” RSEZ SIA also participated at the beautiful event for the first time. Many thanks to our employees and their family members for being involved!

Our gratitude to the Rezekne City Council and the Mayor Aleksandrs Bartasevics as well as Rezekne Centre of Culture and Tourism for organising the festival! Thanks to the photographers Aleksandrs Tolopilo and Sirokez for nice pictures!

pateiciba 768x1079 1

Sociālā dzīve

Veselā miesā – vesels gars

Aprīlis 18, 2017

Mēs priecājamies sniegt ieguldījumu ne tikai Latvijas uzņēmējdarbībā, bet arī atbalstām sportisko vidi un pasākumus.

2017.gada 1.aprīlī Rīgas Olimpiskajā centrā notika telpu futbola turnīrs “STRONG KAUSS”, kura galvenais organizators ir apsardzes uzņēmums “STRONG” sadarbībā ar Rīgas Futbola federāciju (RFF). Turnīrā piedalījās Latvijas uzņēmējdarbību pārstāvošas komandas, kā arī ciemiņi no Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas, Krievijas un Baltkrievijas.

Šogad Rīgas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (RTRK) komandas sponsors bija “Energy Resources CHP” RSEZ SIA, savukārt uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Roman Vdovychenko vadīja minēto Rīgas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (RTRK) komandu, kura Biznesa līgā 10 komandu konkurencē ieguva 6.vietu.

Mūsu dalības rezultāti: četras neizšķirtas spēles, trīs uzvaras un divi zaudējumi, kas ir labs rādītājs komandai, kura sacensībās piedalījās pirmo reizi.

Biznesa līgas komandas:

 1. BIB
 2. Dyninno Latvia
 3. LABA
 4. STAIKI (СТАЙКИ, Baltkrievija, Minska)
 5. LEC
 6. BMW club (Baltkrievija, Minska)
 7. Riga Chamber (RTRK, Rīga)
 8. Rīgas pašvaldības policija
 9. FORTUNA (Igaunija, Tallina)
 10. UIA (Ukraina, Kijeva)

Vēlamies pateikties organizatoriem un personīgi Sergejam Ščegoļevam par brīnišķīgo turnīru, kā arī RTRK komandas dalībniekiem par ieguldīto darbu un labi pavadīto laiku! Uz tikšanos nākamajā turnīrā!

rcic

Sociālā dzīve

Rēzeknes sportists pauerliftingā izcīna medaļu Minskā

Novembris 21, 2016

Oktobra beigās Minskā notika pirmais Baltkrievijas Pauerliftinga bez ekipējuma federācijas kauss. Sīvā cīņā sportistam rēzeknietim Edgaram Ratniekam izdevās nokļūt uz goda pjedestāla, iegūstot 2.vietu ar rezultātu kopsummā 782 kg. Spēka trīscīņas sacensībās, svaru stieņa spiešanā guļus un vilkmē no zemes piedalījās 161 atlēts (14 sievietes un 147 vīrieši) no Baltkrievijas, Ukrainas, Igaunijas, Latvijas un Venecuēlas. Vēl vairāk par šo notikumu liek mums priecāties fakts, ka Edgars ir mūsu kolēģis – “Energy Resources CHP” RSEZ SIA koģenerācijas operators. Šajās sacensībās Edgars piedalījās ar sava uzņēmuma finansiālo atbalstu, un īpašu paldies viņš saka “Energy Resources CHP” RSEZ SIA Valdes priekšsēdētājam Romānam Vdovičenko, kas uzmundrināja Edgaru gan morāli, gan materiāli. Edgars Ratnieks ir sporta meistars pauerliftingā kopš 2010.gada, vairākkārtējs Latvijas čempions un rekordists. Labākie rezultāti kopumā pārsniedz 800 kg. Tā turpināt!

edgars ratnieks 2016 4 1024x576 1

Sociālā dzīve