NewFuels atsāk darbību

Kā jau tika ziņots, šī gada janvārī ražotnē notika negadījums un šobrīd mēs vēlamies īsumā pastāstīt par patreizējo situāciju un paredzētajām darbībām.

Mēs esam priecīgi paziņot, ka esam noslēguši sadarbības līgumu ar vācu uzņēmumu Büttner GmbH, kas ir viens no viscienījamākajiem iekārtu piegādātājiem koksnes granulu ražošanas industrijā. Uzņēmums ir uzņēmies pilnu atbildību par tehniskajām operācijām ražotnē, ieskaitot Vandenbroek International žāvētavu.

Pēdējo sešu mēnešu laikā mēs esam pilnībā pārbūvējuši krāsni un žāvētavu, kā arī uzlabojām ekspluatācijas un drošības procedūras. Büttner GmbH uzrauga visus remontdarbus, uzlabojumus un personāla apmācību, kā arī uzņemas pilnu atbildību par tehnisko apkopi un sniegs savu atbalstu arī nākotnē.

Patreiz notiek ražotnes nodošana ekspluatācijā. Mēs paredzam, ka tā sasniegs pirms-eksplozijas ražošanas apjomus jau septembrī. Ar Büttner GmbH palīdzību mēs ceram paaugstināt ražošanu līdz 120-130 000 tonnu gadā gatavās produkcijas jau tuvākajā laikā.

Mēs esam veikuši jaunu ražotnes apdrošināšanu apdrošināšanas kompānijā Gjensidige Baltic, kas ietver arī uzņēmējdarbības pārtraukšanu. Turklāt, nupat pēc GGL un FSC® C021123 auditiem, esam atjaunoši šo sertifikātu darbību.

Mēs vēlētos izmantot šo iespēju, lai pateiktos visiem mūsu klientiem un piegādātājiem par atbalstu un sapratni šajā mums tik sarežģītajā situācijā. Mēs ceram jau tuvākajā laikā atsākt ražošanu un augstas kvalitātes koksnes granulu piegādi saviem klientiem.

Ziņas