Rēzeknes SEZ svin 20 gadu jubileju un pasniedz apbalvojumus sekmīgākajām komercsabiedrībām

Bijām priecīgi valdes priekšsēdētāja Roman Vdovychenko personā ar attīstības un labklājības vēlējumiem Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas 20 gadu jubilejā apsveikt Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieci Sandru Ežmales kundzi, pilsētas domes priekšsēdētāju Aleksandru Bartaševiča kungu, kā arī visus uzņēmumus, kuri veiksmīgi attīsta savu uzņēmējdarbību Latgalē!

Divas dienas, 2017.gada 7. un 8.septembrī, notika pasākums „Rēzeknes SEZ – ar skatu nākotnē”, kas veltīts lielajai Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas jubilejai.

7.septembrī svinīgā pasākuma laikā Latgales vēstniecībā „GORS” balvas saņēma konkursa „Rēzeknes SEZ komercsabiedrību gada balva 2016” uzvarētāji. Konkursa ietvaros uzņēmumi tika vērtēti 10 nominācijās pēc pagājušā gada darbības rezultātiem.

Mazo komercsabiedrību grupā “EnergyResources CHP” RSEZ SIA saņēma balvu “Gada uzņēmums” un kļuva par uzvarētāju šādās nominācijās:

1.vieta nominācijā „GADA RAŽOTĀJS”

1.vieta nominācijā „LIELĀKAIS NODOKĻU MAKSĀTĀJS”

1.vieta nominācijā „SOCIĀLI ATBILDĪGĀKAIS UZŅĒMUMS”

2.vieta nominācijā „STRAUJĀK AUGOŠAIS UZŅĒMUMS”

Savukārt vidējo/lielo uzņēmumu grupā “NewFuels” RSEZ SIA saņēma balvu „Gada uzņēmums”!

Mēs ieguvām:

1. / 2./ 3. vietu nominācijā „GADA SADARBĪBAS PARTNERIS”

1.vietu nominācijā „GADA IVESTĪCIJAS”

2.vietu nominācijā „GADA RAŽOTĀJS”

2.vietu nominācijā „STRAUJĀK AUGOŠAIS UZŅĒMUMS”

3.vietu nominācijā „SOCIĀLI ATBILDĪGĀKAIS UZŅĒMUMS”

Gribam izteikt patiesu pateicību mūsu daudzajiem darbiniekiem par viņu ieguldījumu augsto rezultātu sasniegšanā, kā arī SEZ kolektīvam un pārvaldniecei Sandrai Ežmales kundzei, Rēzeknes pilsētas domei un priekšsēdētājam Aleksandram Bartaševiča kungam un visiem vietējiem uzņēmumiem, pateicoties kuru atbalstam un sadarbībai mēs turpinām saņemt augstus novērtējumus, kas dod papildu stimulu mūsu uzņēmējdarbības attīstībai, kā arī Latgales reģiona un Latvijas attīstībai kopumā!

Ziņas